LAKE

O značce

Tradiční americká značka cyklistických treter a rukavic. Vysoký komfort, dlouhá trvanlivost a maximální ochrana jsou klíčovými hodnotami, kterými se Lake řídí při vývoji a výrobě svých produktů.
Pro sezónu 2009 si topmodel CX 401 CFC zvolilo 11 slavných profesionálů ze stájí Cervelo (např. Carlos Sastre), 11 závodníků ze stáje Garmin (např. Fabian Wegmann) a 12 favoritů stáje Milram, a další jednotlivci z Pro Tour.

Tretry
Lake je jediným výrobcem, který k výrobě cyklistických treter používá výhradně pravou kůži. Důvodem jsou její přirozené vlastnosti jako prodyšnost, přizpůsobivost tvaru chodidla a trvanlivost.

Rukavice
Cílem návrhářů rukavic firmy Lake je, aby byly pro cyklistu „neviditelné“. Výsledný komfort a design umožňují jezdci lepší soustředění na jízdu. Při výrobě rukavic Lake jsou použity světově proslulé materiály Pittards (špičková odolná kůže pro ochranu dlaní), Clarino (trvanlivý syntetický materiál) a kevlar (lehký a pevný kompozit pro ochranu kloubů) v kombinaci s gelovými výplněmi na dlaních
 

verze: 1.051